Ekspertyzy budowlane Białystok

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe ekspertyzy budowlane Białystok. Mamy bogate doświadczenie w branży budowlanej. Przeprowadzamy rzetelne analizy, które pozwalają ocenić faktyczny stan obiektów. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i największą starannością. Przeprowadzamy pełne analizy stanu technicznego obiektów różnego typu.

Otrzymaj bezpłatną wycenę
Zadzwoń lub wyślij zapytanie
ekspertyzy budowlane białystok

Ekspertyzy budowlane Białystok – rzetelnie i profesjonalnie

W naszej firmie pracują fachowcy, którzy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia. Specjalizujemy się w rzeczoznawstwie budowlanym. Świadczymy usługi na rzecz inwestorów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych. Nasze ekspertyzy służą także do rozstrzygania sporów przed sądami i organami administracyjnymi.

Dlaczego warto nas wybrać

Ekspertyza budowlana w Białymstoku – precyzja i dokładność

W naszych ekspertyzach znajdują się starannie opracowane dane na temat stanu technicznego obiektów. Analizujemy stan obiektów konstrukcyjno-budowlanych, dróg, instalacji i systemów przeciwpożarowych. Na podstawie wyciągniętych wniosków przedstawiamy zalecenia, dzięki którym Klienci mogą zwiększyć swój poziom bezpieczeństwa. Nasze ekspertyzy budowlane Białystok są drobiazgowe i poparte szeregiem twardych danych.

Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu

Nasi eksperci posiadają bogate doświadczenie w branży budowlanej. Długotrwała praktyka pozwoliła nam zdobyć wiedzę niezbędną do skutecznego przeprowadzania ekspertyz, zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Rzetelnie i dokładnie zadbamy o wszystkie detale

Jesteśmy świadomi odpowiedzialności, jaka na nas ciąży, gdy wykonujemy ekspertyzy budowlane. Nasze raporty są szczegółowe, klarowne i oparte na rzetelnych analizach. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami, zapewniając naszym klientom pełne bezpieczeństwo i pewność.

Dbamy o terminowość i prace zgodnie z harmonogramem

Rozumiemy, jak ważne jest dla naszych Klientów przestrzeganie ustalonych terminów. Dlatego podejmujemy się każdego zlecenia z pełnym zaangażowaniem i priorytetowo traktujemy terminowe dostarczenie kompleksowych raportów i ekspertyz.

Dbamy o zadowolenie Klientów

Działamy z pełnym zaangażowaniem, dbając o profesjonalizm na każdym etapie naszej współpracy. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych ekspertów, którzy śledzą najnowsze trendy i normy branżowe, aby dostarczać usługi zgodne z najwyższymi standardami.

Co mówią o nas klienci

Opinie o naszej firmie

Korzystałem z usług Pana Adama, który po rozmowie telefonicznej najpierw przyjechał na miejsce budowy i wyłapał wszystkie błędy wykonawcze ekipy ciesielsko - dekarskiej, a później stworzył profesjonalną i rzetelną opinię techniczną budynku. Dzięki jego pomocy w postaci obszernej kilkunastostronicowej opinii miałem duży argument przy rozmowach z wykonawcą, który de facto musiał zdemontować cały wykonany dach z uwagi na liczne błędy wykonawcze, które Pan Adam oczywiście zauważył. Pan Adam jest miłym człowiekiem i służy pomocą. Polecam go z czystym sumieniem wszystkim tym, którzy potrzebują opinii i ekspertyzy doświadczonego biegłego sądowego.

Dąbrowski Construction Avatar Dąbrowski Construction
6 września 2022

Polecam! Wszystko jak najbardziej sprawnie i profesjonalnie 🙂

Zuzanna K. Avatar Zuzanna K.
6 lipca 2023

Współpracujemy z firmą Megadom jako Studio Architektury Gamma od ponad dwóch lat i zdecydowanie polecamy profesjonalne oraz rzetelne podejście właściciela firmy P. Adama do przyjętych zobowiązań dotyczących inwestycji budowlanych ...

Studio Architektury mgr inż arch Andrzej Z. Gałecki Avatar Studio Architektury mgr inż arch Andrzej Z. Gałecki
6 września 2017

Bardzo profesjonalne podejście Pana Adama i jego wiedza oraz doświadczenie pomogły mi odzyskać spokój ducha po długiej walce z wykonawcą. Szkoda, że nikt nie polecił mi wcześniej MEGADOMU.

Martyna Korzonek Avatar Martyna Korzonek
6 lipca 2023

Bardzo profesjonalne podejście do przyjętego zlecenia. Polecam.

Łukasz Raciborski Avatar Łukasz Raciborski
6 września 2022

Polecam! Doświadczenie, profesjonalizm i kompetencja.

Maria Romotowska - Klem Avatar Maria Romotowska - Klem
6 kwietnia 2023

Profesjonalne podejście i wiedza. Dziękuję za współpracę i zdecydowanie polecam

Piotr Bagiński Avatar Piotr Bagiński
6 września 2022

Firma godna polecenia.

Marcin Drozdowski Avatar Marcin Drozdowski
6 kwietnia 2023

Polecam! Wszystko jak najbardziej sprawnie i profesjonalnie 🙂

Zuzanna K. Avatar Zuzanna K.
6 lipca 2023

Pełen profesjonalizm, o który tak trudno w branży budowlanej. Pan Adam posiada bardzo dużą wiedzę zarówno na temat procesów budowlanych, jak i samych materiałów. Pomógł mi zweryfikować wykonanie więźby i pokrycia dachowego, rzeczowo przedstawił błędy wykonawcy, na koniec sporządził profesjonalny raport. Polecam Inwestorom, którzy szukają kierownika budowy z prawdziwego zdzarenia. Dzięki firmie Megadom będziecie mogli spać spokojnie.

Marlena Popławska Avatar Marlena Popławska
6 września 2022

Współpracujemy z firmą Megadom jako Studio Architektury Gamma od ponad dwóch lat i zdecydowanie polecamy profesjonalne oraz rzetelne podejście właściciela firmy P. Adama do przyjętych zobowiązań dotyczących inwestycji budowlanych ...

Studio Architektury mgr inż arch Andrzej Z. Gałecki Avatar Studio Architektury mgr inż arch Andrzej Z. Gałecki
6 września 2017

Od początku do końca nadzór prowadzony w sposób profesjonalny. Duża znajomość prawa budowlanego na każdej płaszczyźnie. Polecam z czystym sumieniem.

Łukasz Jańczuk Avatar Łukasz Jańczuk
6 lipca 2023
Zobacz wszystkie

Zakres ekspertyzy budowlanej w Białymstoku

Nasi eksperci posiadają wymagane uprawnienia i certyfikaty, co świadczy o ich profesjonalizmie i kwalifikacjach. Dzięki regularnym szkoleniom nasz zespół jest zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami i metodami pracy w dziedzinie budownictwa.

Skupiamy się na różnych aspektach technicznych, pozwalając Państwu rozwiązać problemy związane ze stanem obiektów. Wykorzystujemy całą swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności, żeby oferować ekspertyzy budowlane Białystok na najwyższym poziomie. Zaczynamy pracę od drobiazgowych oględzin obiektu – inwentaryzujemy jego stan techniczny oraz sprawdzamy zakres ewentualnych uszkodzeń. Wykonujemy zarówno analizy kompleksowe, jak i szczegółowe, które ograniczone są wyłącznie do konkretnych elementów.

Poddajemy analizie także proces budowy – już podczas prac konstrukcyjnych wykrywamy część nieprawidłowości, kiedy jeszcze da się bez większych problemów wdrożyć rozwiązania zaradcze. Wnikliwie analizujemy cały proces budowlany i wszystkie realizowane działania. Przeprowadzamy również badania laboratoryjne wykorzystywanych materiałów, co pozwala stwierdzać ich zgodność z założeniami konstrukcyjnymi. Jest to szczególnie istotne w przypadku większych obiektów narażonych na znaczne przeciążenia.

Usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb

Wykonując ekspertyzy budowlane Białystok, zawsze kierujemy się Państwa potrzebami. Oferujemy działania zoptymalizowane finansowo, kosztowo i czasowo pod względem konkretnych zadań do realizacji. Dzięki nam roboty budowlane przebiegają bezpiecznie, a finalne użytkowanie obiektu nie stanowi dla nikogo zagrożenia. Wykonujemy badania laboratoryjne i terenowe, analizujemy zarówno stan faktyczny, jak i dostarczoną dokumentację. Zapewniamy indywidualne podejście do Państwa potrzeb.

 • kompleksową analizę obiektu lub jego elementów,
 • inwentaryzację uszkodzeń i zniszczeń,
 • dokumentację i analizę procesów,
 • badanie elementów, materiałów i konstrukcji (laboratoryjne i terenowe),
 • profesjonalne doradztwo w zakresie usuwania wad konstrukcji.

Przed przystąpieniem do pracy szczegółowo określamy zakres analizy, która znajdzie się w ekspertyzie. Opieramy się na oczekiwaniach i potrzebach Klienta, a także stanie budynku. Chcąc stworzyć bezpieczną konstrukcję, warto opierać się na wiedzy, doświadczeniu i profesjonalizmie fachowców. Dostarczamy niezbędnych informacji, które przydadzą się podczas sprzedaży lub użytkowania obiektu.

Kto potrzebuje ekspertyzy budowlanej?

Nasze ekspertyzy budowlane Białystok kierujemy do grona najbardziej wymagających Klientów. Korzystają z nich inwestorzy budowlani, którzy dzięki temu zyskują pewność, że ich obiekty są w pełni bezpieczne i można z nich korzystać. W sytuacji, gdy wykryjemy nieprawidłowości powstałe na skutek prac ekipy budowlanej, wówczas inwestor może wnieść sprawę do sądu.

Wykonujemy ekspertyzy:

 • konstrukcyjno-budowlane,
 • drogowe i mostowe,
 • kolejowe,
 • instalacyjne,
 • przeciwpożarowe,
 • telekomunikacyjne.

Z naszych usług korzystają też nabywcy i sprzedający nieruchomości. Szczegółowa ekspertyza budowlana znacznie pomaga w wycenie obiektu i określeniu ewentualnych nakładów potrzebnych na jego remont.

Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalistów. Przygotowujemy ekspertyzy budowlane Białystok od wielu lat, kierując się przy tym interesem naszych Klientów. Nie tylko sprawdzamy stan, wyszukujemy przyczyny uszkodzeń i analizujemy procesy, ale też podajemy zalecenia, których wdrożenie pomoże w przyszłości uniknąć dalszego niszczenia obiektu.

Współpracujemy z instytucjami nadzoru budowlanego, firmami deweloperskimi oraz administracją. Mamy bogate doświadczenie w pracach analitycznych i doskonale znamy się na budownictwie. Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych usług.

Zadzwoń lub Wyślij zapytanie
Obszar działania:
woj. mazowieckie
woj. podlaskie
woj. warmińsko-mazurskie